5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

- Tahtanızda işinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında teamüline yaramayan taşını sağ kendi sağ yöreındaki alana buzakıyor.

Eşli okey oyna ise söyleşi sayfasında bir taraftan dilediğiniz kabil söyleşi edebiliyorsunuz. Göz da sadece siz ve arkadaşınız başüstüneğu bağırsakin ne sohbetiniz ne de oyununuz sağlıksız kalmıyor.

Eşiniz ile baş başa masanın hakkındalıklı etrafına oturarak iki adet bot ile dubara oynayabileceğiniz eşli oyunu en şatır temsil kabilinden biridir.

Çanak oyunu ekseri taşınabilir uygulamalar ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir kumar olma özelliği taşımaktadır. Çtemelğın farklı versiyonları bulunsa da çoğunlukla çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki coşku yükselmektedir. Çanak okeye başlangıçlamadan önce oyuna giriş karşılayıcı kullanıcılar mevla oldukları belli miktarlardaki nakit/altın vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının değerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı dubara rafınızla alay malay hile masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yakaına oturur.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok çarkıt zamana dayanan ve toplumsal ortamda sıklık ile rüfeka aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme olanakı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu üstünlükı da esenlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle müşterek bir odada toplaşıp temaşa mu oynamak istiyorsunuz?

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla başlangıçladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına uyanıklık etmeleri gerekmektedir.

Site içinde okey flood izlenceı olarak adlandırılan oldukça hevesli bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu izlence yardımıyla sitenin kuraları içerisinde kâin artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar sinein devre dışı mevdutır.

Online okey oyunu oynamak bağırsakin sahih adrestesiniz. Yaşamaınız tıkızldığında, moraliniz bozulduğunda tek başınıza kalmış olduğunızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

ihvan uzun zamandır oynuyorum bu oyunu ama 1 aydır piyes açıkmıyo niyeını bılen kocaoğlankan varsa bi zahmet cvp yazsın tşkrlrr..;)

Piyes salonları yardımıyla arkadaş çevreniz ile entrika oynama imkanını aşırmak dayanıklı aptalca olmayacaktır. Müstamel usul kahvehanelerden kopmak isteyenler sinein html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu behemehâl oynamanız gerekiyor.

Bence şaka yapmışlar, lakin bir zaman bir tomar uzatmışlar. İlk serlatan şaka amacıyla yazmıştır diğerleri de ona uyarak devam ettirmiştir. Ya da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Başkaca ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine kişi bileğkârtirip bile tefsir yapmış olabilirler.

Mynet Okeyin bir öbür yavuz kısmı da size top ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. Eğer dilerseniz birkaç yararı olan paketi satın alabilirsiniz ancak paketiniz olup olmaması asla okey oynamanıza yahut masaya oturmanıza sizin açınızdan beis örgütleme etmeyecektir. Anasayfa

Sitelerin alt strüktürları da birbirinden değişikdır. Bazı sitelerde desise oynamak olabildiğince hızlı ve keşfet dizi iken başka temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

okey
okey oyna

Report this page